Як вислати товар з України за кордон – 2. Тара

Ще відколи я почав висилати свої дрібні товари закордонними замовникам (а з того часу минуло вже років з 10 тому) зіткнувся з проблемою тари. Отже, поділюся з вами деякими фішками стосовно цього питання.

Працівники пошти ще тоді пояснили, що для відправлення товару з України за кордон необхідно або придбати фірмовий ящик Укрпошти, або використовувати свій ящик, але за умови,що він має бути чистим і не містити жодних написів чи логотипів. І це зразу стало проблемою, бо асортимент ящиків і на пошті, і в будівельних магазинах доволі малий, а в нас серед замовлень, як на зло, часто-густо траплялися негабаритні товари: наприклад, тонке і довге, або широке, але пласке.

Де взяти коробку неправильної форми? На Новій Пошті!

Зараз ця проблема фиктично усунена завдяки Новій Пошті: в будь-якому з їх відділень можна придбати коробки різноманітних форм, в тому числі нестандартних, та ще й досить недорого. Але як бути з логотипом?

У мєня сєкрєтов нєт, слушайтє дєтішкі: треба просто взяти і зібрати коробку шиворот-навиворіт.

Виокремлюємо місця згинання картону

Дєлай раз: спочатку пару раз згинаємо-розгинаємо картон у всіх місцях, де конструкцією коробки передбачене місце згинання. Це потрібно для того, щоб коробка згиналась у правильних місцях, коли ми будемо збирати її навиворіт.

Коробка для відправки посилки за кордон з України готова

Дєлай два: власне, збираємо коробку логотипом всередину. Комусь це вдається з першого разу, комусь доведеться дещо поморочиттся, застосовуючи всю силу свого абстрактного мислення.

Відправка посилки за кордон

Дєлай трі: написали адреси і віднесли посилку на пошту для відправки за кордон.

Ось так ми і відсилаємо за кордон різноманітні довгі і тонкі вали, книжки великого формату та різний інший мотлох різні інші дуже затребувані нашими закордонними замовниками товари.

1 коментар до “Як вислати товар з України за кордон – 2. Тара

  1. Ці коробочки продаються на сайті “упаковочка” в декілька раз дешевше і більше вибір.

Коментування вимкнено.