До зайців. Імпровізована поїздка вихідного дня з дитиною.

Якщо хочеться проїхатись кудись недалеко з маленькою дитиною, то ось вам варіант.

Неподалік від Броварів, на виїзді з села Русанів у напрямку Прилук, на краю лісу при трасі, розташована якась організація, можливо філія Українського Товариства Мисливців і Рибалок. Але для нас, як мандрівників вихідного дня, більш цікавим є інше місце – імпровізований міні-зоопарк при цій самій організації.

Міні-зоопарк с. Русанов

Відзначимо відразу, що цей зоопарк – дуже навіть міні, але при цьому тут, все одно, можна подивитися на багатьох незвичайних звірят, як домашніх, так і диких. При цьому абсолютно безкоштовно. Ну, заради пристойності, достатньо взяти кави і морозиво в кіоску.

Міні-зоопарк с. Русанов

Наприклад, тут є зайці і кролики, єноти, видри, павичі, гуси, олень, віслюк. Правда, склад мешканців зоопарку постійно змінюється, так що до вашого приїзду тут вже цілком можуть бути інші звірята.

Звірят можна погодувати

Звірят тут можна погодувати. Зазвичай дітки полюбляють цей процес.

Гойдалки

Також на території серед сосен є дитяча гірка і гойдалки. А ще тут є кафе.

Кафе Мисливець Русанів

Вперше ми відвідали це місце, коли малому ще не було і двох років. Саме тут він вперше побачив живих кроликів, доторкався до них, і захвату просто не було меж. Дитя реготало, брало за руки якихось незнайомих тьоть, щоб відвести їх до клітки з кроликами і показати цю дивину. Відтоді русанівський міні-зоопарк отримав у нас кодову назву До зайців.

Місце цілком приємне для неспішно відпочинку з маленькою дитиною, йому повинні сподобатися місцеві звірятка і гойдалки.

Див. також – цікаві місця у с. Русанів