Чортків

Прокинувшись зранку в Чорткові в готелі «Тетяна», ми вирішили трошки прогулятися по визначних пам’ятках цього міста. На докладне вивчення всіх пам’яток Чорткова ми сьогодні не розраховували, тому пройшлися, в основному, по центру.

Місто Чортків Тернопільска область

Ми встигли оглянути залишки замку, Домініканський костел, торгові ряди з ратушею. Поза кадром залишилися такі знамениті визначні пам’ятки міста Чортків, як дві старовинні дерев’яні церкви, єврейські синагоги і пам’ятники воїнам Другої світової війни, а також пам’ятники нового часу – жертвам більшовицького терору, воїнам УПА, і польським ченцям, закатованим більшовиками в 1941 р.

Але зате ми відкрили дещо новеньке для себе, чого ще не написали автори в путівниках – православну церкву Святої Покрови – сучасну, але разом з тим досить цікаву.

Описаних пам’яток нам цілком вистачило для побіжного першого знайомства з цікавими місцями Чорткова. Тим більше, що мета поїздки – все-таки Карпати! Але до Карпат ще далеко і на шляху є ще багато інших цікавинок. Наприклад, Русилівські водоспади.