Екскурсія на кондитерську фабрику Рошен

Все почалося з того, що дитя тихо-мирно дивилося мультики «Три кота», і по закінченню сказало: «Я теж хочу на екскруксію на кондритриську фабрику».

«Чому б і ні?» – подумав тато і загуглив. Виявилося, що київська кондитерська фабрика «Рошен» проводить такі екскурсії і купити квитки на певний час можна безпосередньо на сайті фабрики в режимі он-лайн.

У вказаний час ми були на місці, на Московській площі біля автовокзалу – саме там розташована фабрика «Рошен», (колишня імені Карла Маркса). Тут виробляють усім відомі цукерки Вечірній Київ і Київський торт і подивитися на процес мало би бути досить цікаво.

Спершу нас завели у кінозал і показали фільм про те, як виробляється шоколад.

Екскурсія на кондитерську фабрику Рошен

А вже після цього повели «на виробництво». Тільки спершу всі переодяглися: обов’язково взули бахіли на ноги, на голову – спеціальну поліетиленову шапочку, а на тіло – фірмові білосніжні кітелі. І ось ми вже через скло дивимся на конвеєр, на якому умілі механізми загортають шоколадки у фольгу. Ідемо далі…

Екскурсія на кондитерську фабрику Рошен

І опиняємося у спеціальному приміщенні з робочими столами, принтерами і планшетами. Планшети роздали усім учасникам, навіть малюкам. На них встановлений спеціальний додаток, на якому кожен міг створити індивідуальний дизайн коробочки для шоколаду.

Екскурсія на кондитерську фабрику Рошен

І потім кожному надрукували створений ним екземпляр. І подарували коробочку шоколада в упаковці індивідуального дизайна.

— Ось і все, дякуємо за увагу.
— Чекайте, а як же Київський торт, Вечірній Київ і оце все?
А нема…
–Наша екскурсія добігла кінця, на все добре.

Не сказав би, що було не цікаво, але по екскурсії залишилося враження, що тебе дещо надурили… Навіть той конвеєр, що нам показали, насправді не був справжньою частиною виробництва, а просто демонстраційний зразок, спеціально для екскурсій. Але, принаймні, малому все сподобалося.