Незрозумілий Конотоп

Є у нас міста, які відразу подобаються. Ще не встигнеш не те, що прогулятися, а навіть озирнутися навколо – а вже відчуваєш себе там якось затишно і комфортно. Серед більш-менш великих райцентрів я до таких відніс би Ромни або Ізмаїл. А ось Конотоп, чомусь, для мене таким не є.

Конотоп

Центр якийсь невиразний, нудний. Незрозуміло, де гуляти і на що дивитися. Нотатки інших туристів розповідають про символ Конотопа – трамваї (як це зрозуміти взагалі?) і якусь старовинну архітектуру. Щось не зачепило…

Конотоп

З того, що вийшло подивитися в Конотопі, сподобався, як не дивно, Конотопський краєзнавчий музей. Він, хай і зі старим, чи ще не радянським інтер’єром, але справляє враження добротного, доглянутого музею. Експозиція різноманітна і досить насичена.

Конотоп

А ось якщо комусь цікаво, що я дійсно рекомендував би подивитися в Конотопі, так це музей Авіації при авіаремонтному заводі. Тут можна побачити кілька справжніх вертольотів серії МІ і інші експонати, причому багато що дозволяється помацати, посмикати і покрутити в руках. Йому варто присвятити навіть окремий пост.