Арт-Хутір Обирок

Проїжджаючи з Батурина до Крупицького монастиря у с. Осіч, десь на пів-дороги ми зауважили якісь чудернацькі, навіть як для Сіверської глибинки хати – з кольоровими дахами, з чудернацькими малюнками. Де-не-де траплялися незрозумілі написи, наприклад, «Кінсоарай», або ж «Каціри».

Арт-Хутір Обирок

На зворотньому шляху ми зробили пару фото, а вже згодом, діставшись до інтернету, з’ясували, де ж це нам довелося побувати – це так званий Арт-Хутір Обирок, створений декількома ентузіастами на території майже закинутих сіл Обирок, Прохори, Коціри.

Арт-Хутір Обирок

Якщо трохи погуглити, то можна натрапити на різну інформацію про цей арт-простір та про заходи, які там проводяться. Наприклад, влітку тут гості власними руками жнуть пшеницю і печуть хліб, восени проводяться рок-фестивалі, або ж якісь інші тематичні фестивалі (Мама-Африка), тощо.

Арт-Хутір Обирок

Цікавих фоток не буде, бо сьогодні тут нема ніяких подій.Але, при бажанні, можна відвідати якийсь із заходів. Хай тут буде посилання на сторінку Хутора Обирок у ФБ: Арт-Хутір Обирок

А ми мандруємо далі. Глянувши на карту, вирішили стати автобудинком на ніч в тому ж таки Батурині, а вже зранку – поїхати у Конотоп.